One Of The Kind Prague Houseboat Experience +Boat Villa

  • 220 m²
  • 3 soverom
  • 2 baderom

One Of The Kind Prague Houseboat Experience +Boat Villa er en 3-roms bolig, som kan huse opptil 10 gjester i Winchmore Hill distriktet i Praha. Det inkluderer et felles kjøkken og 2 baderom.

Strandfasilitetene i One Of The Kind Prague Houseboat Experience +Boat Villa omfatter parasoller.

Villaen ligger 3 km fra Det gamle rådhuset med den astronomiske klokken i Praha nær Creative World. One Of The Kind Prague Houseboat Experience +Boat Villa ligger mindre enn 3,1 km fra Troja slott. Gjestene kan spise i den spisested Puzzle Salads, som ligger ca 200 meter unna. Villaen ligger et par minutter med bil fra Den gammelnye synagogen. Den nærmeste bussholdeplassen er Libensky most ligger 900 meter unna.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near One Of The Kind Prague Houseboat Experience +Boat Villa
Rodinny Dum Praha 8, Kobylisy
pris kun for mobil

Rodinny Dum Praha 8, Kobylisy

10
Usedvanlig 8 anmeldelser
1.5 km fra overnattingsstedet
USD 577 USD 519
per natt
Unique Location With Hot-Tub, Terrace And Garden
pris kun for mobil

Unique Location With Hot-Tub, Terrace And Garden

3.8 km fra overnattingsstedet
USD 295 USD 266
per natt
Luxury Villa With Jacuzzi, Sauna, Gym And Barbeque
pris kun for mobil

Luxury Villa With Jacuzzi, Sauna, Gym And Barbeque

3.9 km fra overnattingsstedet
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Praha Vaclav Havel flyplass
    19 km

    Togstasjoner

    Praha-Holešovice Railway Station
    1,2 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Flyplasstransport

    • Betalt flyplasstransport

    Tjenester på overnattingsstedet

    • VIP-innsjekking / -utsjekking
    • Express-innsjekking/utsjekking
    • Sikkerhet
    • Bagasjeoppbevaring
    • Garderobe
    • Valutaveksling
    • Dagligvarebutikk

    Spisemuligheter

    • Utendørs spiseplass
    • Picknickområde/ Bordene

    På kjøkkenet

    • Felles kjøkken
    • Vannkoker
    • Tørketrommel
    • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

    Forretningsfasiliteter

    • Faks/Kopimaskin

    For barn

    • Vugger/ Barnesenger
    • Barnevogn
    • Brettspill
    • Lekeplass for barn

    Fritidsaktivitet

    • Tilgang til stranden
    • Paraplyer
    • Solsenger
    • Underholdning
    • Solterrasse
    • Hageområde
    • Grillfasiliteter
    • Fritid/ TV-rom

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Oppvarming
    • Sitteområde
    • Forkleområde
    • Terrasse
    • Hagemøbler
    • Te- og kaffefasiliteter

    Boligareal

    • Vaskemaskin
    • Gratis toalettartikler

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Design

    • Gulvteppe

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Allergifrie rom
    • Kaffebutikk
    • Røykvarslere
    • Familierom
    • Ved stranden
    • Brannslukkere

    Kjæledyr

    • Tillatt med kjæledyr

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 23:59
    Utsjekking: til 11:00
    Ofte stilte spørsmål
    • Kan vi parkere kjøretøyet vårt i nærheten av One Of The Kind Prague Houseboat Experience +Boat Villa?
      Ja, parkering er tilgjengelig for gjester på One Of The Kind Prague Houseboat Experience +Boat Villa.
    • Hva er klokkeslett for innsjekking og utsjekking på One Of The Kind Prague Houseboat Experience +Boat Villa?
      Gjester i One Of The Kind Prague Houseboat Experience +Boat Villa bør sjekke inn senest 23:59 og sjekke ut til 11:00.
    • Hvilke restauranter ligger i nærheten av One Of The Kind Prague Houseboat Experience +Boat Villa?
      Restauranter i nærheten av One Of The Kind Prague Houseboat Experience +Boat Villa inkluderer Pivovar Marina og Marine Mare.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Praha Vaclav Havel flyplass
    19 km

    Togstasjoner

    Praha-Holešovice Railway Station
    1,2 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    One Of The Kind Prague Houseboat Experience +Boat Villa

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk